Witaj w mojej przestrzeni.

Dowiesz się tutaj na czym polega praca z podświadomością i świadomością. Jak ruszyć z miejsca. Jak pozbyć się tego nieprzyjemnego uczucia w środku i wiele innych interesujących tematów z zakresu psychosomatyki, kreacji rzeczywistości, czy totalnej biologii.

Jak sama nazwa wskazuje, co zrobić, by wykreować życie jakiego pragniesz.

Sama jestem najlepszym przykładem, jak zmieniło się moje życie odkąd zaczęłam uwalniać uwięzione emocje, negatywne przekonania i blokady zapisane w podświadomości. W mojej pracy stosuję kinezjologię (test siły mięśni), by porozumieć się z podświadomością, gdzie zapisna jest cała nasza historia.
Uwolnienie bagażu emocjonalnego przynosi ulgę na polu zdrowia, może zmniejszyć ból (do całkowitego ustąpienia), poprawić relacje rodzinne, zawodowe. Wnosi lekkość do życia, tak, że wszystko zaczyna swobodnie i z lekkością płynąć. Pozwól sobie, by u ciebie też płynęło.
Ukoczyńczyłam Institute For Integration Nutrition w Nowym Jorku, a także róznorakie kursy pracy z tematami jakimi się obecnie zajmuję. Uczyłam się od najlepszych, będąc jednocześnie praktykiem metod, które oferuje moim Klientom.
Jeśli będzie nam po drodze, to chętnie się podzielę moim doświadczeniem.
Do zobaczenia,
Z wdziecznością, Karina Weaver
certyfikowany Holistic Health Coach