stwardnienie rozsiane, jak wyzdrowieć z stwardnienia rozsianego, sm, ms

stwardnienie rozsiane, jak wyzdrowieć z stwardnienia rozsianego, sm, ms

 

Moja histora.

Koniec liceum, poznańska czwórka. A jeszcze przedtem, decyzja, co wybrać. Który kierunek? Czy w ogóle jakiś? Kto to wie na 100% w wieku 19 lat? Na pewno nie ja.  I zamiast słuchać swego serca, rozglądałam się w okół. Nie było odpowiedzi, dobrej odpowiedzi. |…|
Koniec roku 1992. Polska, niekoniecznie złota jesień. Wielkie plany. Wizja cudownej przyszłości, jak już skończę studia, których, jak się później okaże, niecierpię (!).

Pierwszy rok prawa. Okazuje się, że jestem tam, gdzie nie chcę być. Serce też nie chce. Więc najlepszy przyjaciel  – ciało mówi  STOP.

i BUM
SZOK.

Diagnoza sm (stwardnienie rozsiane). Nie tak miało być. Ciemność. Z ciemności wyłania się jednak światło. Mam wybór.
Wybór jest zawsze. Jeśli się pojawiło, to coś z tym trzeba zrobić. Mogę si€ poddać, ale wybieram szukać. Proście, a będzie wam dane. Jest i eureka.

Mimo przerażąjacej wizji, jaką serwuje konwencjonalna medycyna, od prawie początku, bo jednak doznałam lekkiego podłamania,  ostatecznie jej “nie kupiłam”. Wewnętrznie wiedziałam, że musi jedak być coś wiecej. I mimo tego wielkiego rozwoju i postępu jaki mamy, stwierdzenie, że przyczyna choroby jest nieznana, a choroba nieulaczalna, wydawało mi się słabe 😊.
Po wielu latach mam się dobrze, jestem wdzięczna, że jest aż tak dobrze.

Idąc dalej, patrząc na moje doświadczenie, jakie zbierałam przez lata, nie pozwala mi go zmarnować.
Pojawia się myśl. >>> Podziel się tym z innymi w podobnej sytuacji.

*Jeśli borykasz się z problemem zdrowotnym, natury psychomomatycznej, życiowym, nie musisz już samodzielnie szukać, błądzić, tak jak ja. Zrobiłam to już za ciebie. Jeśli czujesz gotowość, daj znać, a odpowiem, zbaczymy, co możemy razem z tym zrobić.

Po drodze ukończłam Institute for Integrative Nutrition w Nowym Jorku @INN, kurs nauczycielski Kundalini Jogi, liczne warsztaty ustawień systemowych. Poznałam radykalne wybaczanie, prace Byron Katie, nie obca mi psychosomatyka, moimi nauczycielami był Deepak Chopra, Bernie Sigal, Dmitri Trocki, Walery Sinielnikow i wielu, wielu innych. Do kolekcji dodałam ostatnio pracę z emocjami, wykorzystując kinezjologię i pracę z podświadomością, gdzie zapisane jest wszystko…
Pracowałam też z moimi Klientami na sesjach, którzy osiągnęli swoje osobiste sukcesy i cele.
Ja cały czas jestem w drodze, życie to piękna przygoda.
Może teraz kolej na Ciebie? Chętnie Ci potowarzyszę.

A tak na marginiesie, prawo też ukończyłam
😊
Do zobaczenia

kontakt na facebook lub mailowo