Dogłębna przebudowa życia osiagneta na sesjach uwalniania emocji, blokad i przekonań.

Dogłębna przebudowa życia osiagneta na sesjach uwalniania emocji, blokad i przekonań.

Opinia od Klientki na temat pracy z uwalnianiem emocji, blokad i przekonań, w której miałam zaszczyt uczestniczyć i towarzyszyć.

Bardzo polecam pracę z Kariną. To niezwykle ciepła,serdeczna i dająca przestrzeń terapeutka. Na sesjach czuje się wysłuchana,zrozumienia i nigdy nie oceniana. Na sesje z Karina zgłosiłam się w momencie trudności życiowych,stanów depresyjnych i bólami całego ciała. Moje ciało tak bardzo zastrajkowało,że trudno mi było swobodnie chodzić. Pracujemy razem od jakiegoś czasu systematycznie u z sesji na sesje zauważam głębokie zmiany. Dziś patrząc w stecz ,dokonuje z Karina przebudowy dokładnie każdego aspektu życia,i dzięki uwalnianiu emocji i wspaniałej pracy Kariny ze zmianą przekonań moje życie zaczyna być wielobarwne,jest nareszcie żywe. Jakość myślenia jest już inna,co za tym idzie jakość uczuć się zmieniła. Praca z uwolnieniem spowodowała również większą przestrzeń i otwartość na głębsze widzenie w sobie tego czego wcześniej nie widziałam i dziś już też mogę się skonfrontować ze źródłowymi tematami z którymi mam sporo niesprzyjających przekonań. Jestem pełna wdzięczności i radości za pracę Kariny i za to że się pojawiła w moim życiu i pomogła mi je odmienić. Co jest możliwe dzięki tej metodzie

🙏🙏❣️❣️

Bardzo się cieszę, że tak pięknie się dzieje, jak zaczynamy coś robić ze sobą, ze swoim życiem.
Jestem niezmiernie wdzięczna, że jestem świadkiem takich zmian.
Każda osoba, która się pojawia w moim polu, ma historię sukcesu, czy to na sesjach indywidualnych, czy czytając posty. Wszyscy jesteśmy kreatorami rzeczywistości. Ja dla Was kreuję zdrowie i sukces i wszystkiego, co najlepsze!
Do zobaczenia wkrótce!
Zapisy na sesje otwarte, pierwsze wolne terminy od 12 września 22.
Sesje odbywają się online z kamerą lub bez, według Twoich preferencji, w komforcie Twojej przestrzeni.