PAKIETY SESJI INDYWIDUALNYCH

Pakiet 4 kompleksowych indywidualnych sesji. Spotkania obejmują pracę w 4 obszarach: ciało, umysł, psychika, duch. Sesja polega na uwalnianiu emocji i negatywnych przekonań, a także co za tym idzie ich zmianie, która umożliwi Tobie przemianę na głębokim, podświadomym poziomie. Dostajesz zalecenia, wskazówki, zadania, które wzmocnią zmianę, która zachodzi podczas spotkań.

Indywidualne sesje uwalniania emocji pozwalają wejść w świat fizyki kwantowej, elektromognetyzmu i sięgnąć tam, gdzie zazwyczaj trudno jest nam dotrzeć, a mianowicie do naszej podświadomości i tego, co tam zostało wyryte i przejawia się w naszym życiu. Sesje indywidualne odbywają się online, w komforcie Twojego domu, są usługą kompleksową o charakterze ekskluzywnym. 

Usługa ta w spersonalizowany sposób pozwala z dbałością o każdy szczegół, sprawić, że odkryjesz przyczyny skutków sytuacji, jakie miały lub mają miejsce w Twoim życiu osobistym lub zawodowym, uwolnić oraz je zmienić i dalej stosując się do wskazówek, nie powtarzać ich już więcej.

Sesje przeznaczone są dla osób, które szukają dogłębnej i kompleksowej zmiany w różnych sferach życia od zdrowia począwszy, poprzez relacje prywatne do kariery zawodowej włącznie (pobież pdf z listą przykładowych tematów, z jakimi pracuję z Klientami, jeśli jeszcze jej nie masz –> https://bit.ly/3zjijoT).

Jeśli szukasz nowej inspiracji i chcesz w stosunkowo krótkim czasie osiagnąć ugruntowane rezultaty, kiedy masz już pewne doświadczenie w pracy innymi metodami, jednak nadal czujesz niedosyt, zagubienie, masz pytania, a także negatywne odczucia, a nadal chcesz się rozwijać, chociaż znasz już przyczyny, jednak ostateczne rozwiązanie jeszcze nie nadeszło i nie zostało odkryte, może szukasz więcej motywacji i mobilizacji, inwestujesz w swój rozwój i interesujesz się dogłębnym poznaniem siebie, jak i swojej historii oraz swojego rodu, mając świadomość, że inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją.

Jest to oferta nie tylko dla osób prywatnych, ale także dla przedsiębiorców, którzy zdają sobie sprawę, że praca ze sobą rozciąga się szerzej niż tylko ich prywatny wymiar, ale sięga dalej niż dom i rodzina, a która odbija się na karierze, biznesie, współpracownikach, czy pracownikach. Aby podejść do tematu kompleksowo, a jednocześnie szczegółowo, masz do wyboru oprócz sesji jednorazowej, którą traktowałałabym jako preludium do głębszych zmian, pakiety sesji rozłożonych w czasie od jednego do trzech miesięcy, i tak:

Inwestycja w siebie, w swoje życie to 215 euro lub 1000zł.